"Odważnie o wstydzie" z Joanną Brodzik - obejrzyj najświeższy odcinek dobroprzodkowego podcastu NA YOUTUBE

Empatyczne przywództwo

Gościni: Vesna Lorenc.
Empatyczne przywództwo

Żyjemy w świecie, który coraz mocniej rozumie, że zdehumanizowaliśmy środowiska i organizacje biznesowe. Rozmawiamy o powrocie do korzeni. O dziwo (?), ten powrót może realnie przełożyć się na efektywność i wyniki - kiedy bowiem wybucha zaangażowanie i kreatywność, jak nie w warunkach zaufania, bezpieczeństwa i wzajemnego zrozumienia?

Dlaczego powinniśmy mocniej humanizować środowiska i organizacje biznesowe? Jakie to ma przełożenie na konkretne rezultaty? Czym jest empatyczne przywództwo (empathetic leadership)? Kim jest empatyczny lider i jakie ma cechy? Czy jest służebne przywództwo (servant leadership)? Czym jest komunikacja w duchu Porozumienia bez Przemocy (NVC, non-violent communication)?

...na te i inne tematy rozmawiamy z Vesną Lorenc: założycielką firmy Just BE, której misją jest humanizowanie środowisk i organizacji biznesowych; trenerką i mediatorką, ekspertką m.in. empatycznego przywództwa, komunikacji bez przemocy (NVC), międzykulturowości; autorką książki "Alfabet empatii".


🔈 Oglądaj i słuchaj


Wiedza łamie zasady matematyki: gdy się nią dzieli, to się mnoży. Odcinek Ci się podobał? Udostępnij go, skomentuj lub polub. To już całkiem sporo, dziękuję. :-)