"Odważnie o wstydzie" z Joanną Brodzik - obejrzyj najświeższy odcinek dobroprzodkowego podcastu NA YOUTUBE

Światozmieniacze

Gość: Wojciech Mróz.
Światozmieniacze

Kim są światozmieniacze (ang. changemakers)? Kto i jak może nim/nią zostać? Czym są innowacje społeczne? Na czym polega mądra filantropia? Kim są aktywistka i społecznik? Jakie są dobre praktyki i konkretne narzędzia do naprawiania przyszłości? Dlaczego transformacja przedsiębiorców/czyń i przedsiębiorczości w stronę pozytywnego wpływu na świat jest konieczna? Co to znaczy być dobrym przodkiem, dobrą przodkinią w zmiennym świecie?

...na te i inne tematy rozmawiamy z Wojciechem Mrozem: Doradcą Zarządu i Wolontariuszem Ashoka w Polsce (Ashoka to międzynarodowa organizacja innowatorów społecznych, która wyszukuje i zrzesza ludzi wprowadzających nowe, niekonwencjonalne rozwiązania problemów ludzkości i planety), seryjnym przedsiębiorcą, który wspiera innych przedsiębiorców w czynieniu dobra; finansistą i inwestorem z ponad 15-letnim doświadczeniem w Venture Capital.


🔈 Oglądaj i słuchaj


Wiedza łamie zasady matematyki: gdy się nią dzieli, to się mnoży. Odcinek Ci się podobał? Udostępnij go, skomentuj lub polub. To już całkiem sporo, dziękuję. :-)